سایت تخصصی طرح جابرحیان،کاملترین طرح های جابر اول تا ششم شامل: جمع آوری وطبقه بندی ، نمایش علمی(مدل،تحقیق،نمایش)و آزمایش را با بهترین عنوان و محتوا ،قابل ویرایش به صورت ورد،pdf و شامل تمام موارد طرح جابر نظیر عنوان،متن،تعریف،شرح تحقیق،تحقیق زمینه ای،نتیجه گیری،منابع،سپاس گذاری،کارنما،راهنمای کارتون پلاست،فونت و تیتربندی،عکس و... با مناسب ترین قیمت.

کد 574: فتوسنتز ( اول تا ششم ابتدایی )
4.8 /5 20 5 1 کد 574: فتوسنتز ( اول تا ششم ابتدایی )

کد 574: فتوسنتز ( اول تا ششم ابتدایی )

 • کد 574: فتوسنتز ( اول تا ششم ابتدایی )1400/10/11

     دانلود کاملترین طرح جابر فتوسنتز: به همراه دفترکارنما پرشده (اول تا ششم ابتدایی)
  نوع طرح:   نمایشی علمی تحقیق

  هر آنچه از یک طرح جابر می خواهید برای شما دانش آموزان و فرهنگیان محترم فراهم کردیم .

   این طرح زیبا و کامل  شامل محتوای: عنوان فانتزی وخلاقانه  ،مسئله ، تحقیق زمینه ای یا متن ،جدول ویژه طرح  طبقه بندی ، نتیجه گیری ، منابع معتبر، سپاسگزاری، دفتر کارنما پرشده و تکمیل شده ، عکس های مرتبط ، تابلو نمایش کارتون پلاست ، حاشیه های زیبا ، سرتیتر ها ، مطالب مفید و کامل و...

  • این مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه طرح جابر می باشد، فونت متن و تیتر و اندازه رعایت شده .
  • حاشیه و غالب حرفه ای مرتبط با طرح ,مناسب برای جشنواره جابربن حیان و موفق شدن و مقام آوردن شما در سطح منطقه و استان.
  این مجموعه قابل ویرایش و در قالب ورد (Word) و pdf  می باشد.
  تحقیق زمینه ای :
   

  فتوسنتز چیست؟ فتوسنتز فرآیندی است که در آن انرژی نورانی به انرژی شیمیایی تبدیل شده و سپس از این انرژی شیمیایی بعنوان سوخت فعالیت‌های سلولی استفاده می‌شود. انرژی شیمیایی به‌شکل قندها ذخیره می‌شود که از آب و دی‌اکسیدکربن ساخته می‌شوند.

  در تعریف فتوسنتز چنین آمده که این فرآیند منحصرا در کلروپلاست‌ها و ازطریق رنگدانه‌های فتوسنتزی نظیر کلروفیل a، کلروفیل b، کاروتن و گزانتوفیل رخ می‌دهد. همه گیاهان سبز و چند ارگانیسم اتوتروف دیگر از فتوسنتز استفاده می‌کنند تا مواد غذایی خود را با استفاده از دی‌اکسیدکربن، آب و نور خورشید بسازند. اکسیژن، محصول فرعی فرآیند فتوسنتز است.

  این فرآیند کجا اتفاق می‌افتد؟کلروپلاست‌ها محل انجام فتوسنتز در گیاهان و جلبک‌های سبز هستند. همه بخش‌های سبزرنگ گیاه از جمله ساقه‌های سبز، برگ‌های سبز و بخش‌های گل و کاسبرگ کلروپلاست پلاست‌های سبزرنگ دارند. این اندامک‌های سلولی فقط در سلول‌های گیاه وجود دارند و درون سلول‌های مزوفیل (میانبرگ) واقع شده‌اند.

  برای دانلود و خرید این طرح اینجا کلیک کنید.


  جهت تهیه و دانلود این طرح اینجا کلیک کنید.   
  توجه  توجه

  برای مشاهده  لیست انواع طرح جابر اینجا کلیک کنید.

     

  کد 574: فتوسنتز ( اول تا ششم ابتدایی )
کانال ایتا: https://eitaa.com/tarhejaberr